2003 yılında Özdoğan ailesi tarafından kurulan ve işletilen Beydağı Konak Butik Otel, Akdeniz'in en özel sığınaklarından biri olan Göynük'te muhteşem bir köy ve dağ manzarası içerisinde yer almaktadır.

 

Odanızdan çıktığınızda yemyeşil doğasıyla Bey Dağları'nı ve masmavi bir havuzu görebileceğiniz küçük otelimizde herşey siz misafirlerimizin huzurlu ve dinlendirici bir tatil geçirebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Otelin her odasında ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

 

Otelimizde sunulan açık büfe kahvaltıda tamamen doğal, yöresel ve en kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Beydağı Konak Butik Otel, Antalya Havalimanı'na 45 km, Antalya şehir merkezine 35 km ve Kemer'e 8 km mesafede bulunmaktadır. Otelimizin merkezi konumu, misafirlerimizin bir gün içerisinde Akdeniz bölgesinin birçok güzelliğini görebilmesine imkan tanımaktadır.

 

Otelimizin yöneticisi ve aynı zamanda profesyonel tur rehberi olan İlter Emre Özdoğan, tüm konuklarımıza mutlaka görülmesi gereken yerlere ve konuklarımızın diğer isteklerine göre gidilebilecek yerlere yönelik rotaları ücretsiz olarak çizmekte ve bilgilendirmektedir.

© 2015 by Beydağı Konak Creative Works